Kilka słów o ludziach którzy mnie niezwykle bawią czyli "Hejterach" ;)
Niezwykłe jest w nich to że tracą czas na coś czego nienawidzą. Bo nie widzę logiki w tym by specjalnie wchodzić na strony na których wiesz że jest coś czego nie znosisz tylko po to by ogłosić to całemu światu i obrazić twórców. Nie rozumiem czemu nie wolą zająć się czymś co lubią. Przecież to oczywiste że fani się tylko wkurzą (na chwilę bo i tak o tym zapomną) i ich ewentualnie jeszcze zjadą. Można więc dojść do wniosku że tacy ludzie mają za dużo wolnego czasu lub spore kompleksy ponieważ jak wiadomo nienawiść zazwyczaj bierze się z zazdrości.
Do wszystkich hejterów: Polecam wam znaleźć sobie hobby i mieć większy dystans do siebie i świata. Pamiętajcie każdy ma wady i zalety.
A to prawda :P Są jeszcze tacy hejterzy, którym hejt po prostu sprawia przyjemność. Zwykła satysfakcja z uprzykrzania komuś życia.
OdpowiedzUsuń